OFERTA

MARKRYM - Centrum Usług Kryminalistycznych w Gorzowie Wielkopolskim

Oferta

Dla Zleceniodawców procesowych stosujemy stawki urzędowe – określony przez ustawę budżetową procent od kwoty bazowej dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, która w roku 2016 wynosi 1.766,46 złotych (w zależności od stopnia trudności i obszerności analizy – od 1,2 do 1,81 % kwoty bazowej za godzinę pracy eksperta).

Dla Zleceniodawców prywatnych stosowane są ceny umowne, uzależnione od stopnia złożoności badań.

Należy pamiętać, że wyniki analiz opierają się wyłącznie na materiale badawczym i nie zależą od woli czy oczekiwań Zleceniodawcy.

Oferujemy, jak tylko to jest możliwe krótkie terminy wydania opinii. Istnieje możliwość wydania opinii wstępnych niezbędnych w przypadku spraw aresztowych.

Koszty przeprowadzenia szkoleń oraz zakładania pułapek kryminalistycznych są uzgadniane indywidualnie i są zależne od tematyki i ilości uczestników szkolenia bądź złożoności i rodzaju pułapek kryminalistycznych. W ramach działalności firma MARKRYM zaprasza biegłych sądowych do aktywnej współpracy w ramach swoich specjalności.

Dodatkowe szczegóły odnośnie oferowanych usług znajdziecie Państwo na stronie BADANIA.

Ekspertyzy prywatne

Wykonujemy ekspertyzy prywatne we wszystkich wymienionych dziedzinach. Zapraszamy do współpracy kancelarie adwokackie, instytucje, osoby prawne i fizyczne. Badania wykonują eksperci kryminalistyki z wieloletnim doświadczeniem zdobytym między innymi w laboratoriach organów ścigania. Współpracujący z nami specjaliści są wpisani na listę biegłych sądowych przy sądach okręgowych.

Zapraszamy do kontaktu zarówno organy procesowe, jak i osoby prywatne.